YHTEYSTIEDOT

Lippukunnan yhteystiedot

Kokoontumistila eli kolo sijaitsee Munkkiniemen kirkon kellarissa osoitteessa Tiilipolku 6.

Yleiset yhteydenotot lippukunnan sähköpostiin (mustat.veljet (ät) gmail.com), tai suoraan lippukunnanjohtajalle.

Hallitus 2022

  • Alvar Nugraha · lippukunnanjohtaja (LPKJ) · alppi.nugraha ät gmail.com · 044 973 3608

  • Kenrick Bingham · lippukunnanjohtajan apulainen, jäsenrekisterin hoitaja, kalustonhoitaja, aikuisluotsi · kenny <ät> iki.fi · 050 505 3669

  • Alex Hihnala · sampo (Harmaat sudet, Vegeketut) · alex.hihnala *ät* gmail.com · 044 976 0425

  • Kasper Malm · akela (Ilvekset) · malmkasper.km ** gmail.com · 045 609 5696

  • Max Neuvonen · akela (Ilvekset) · max.neuvonen [] gmail.com · 040 961 8558

  • Jere Saarela · sihteeri, akela (Makaronihait), sampo (Tuplajuustot) · jere.saarela 'ät' partio.fi · 044 355 3523

Muu johtajisto

  • August Halonen · august.halonen (ät) partio.fi · 050 313 9673

  • Tuomas Hirvonen · hirvonentume -ät- gmail.com · 040 1577 322

  • Aaron Horváth · kämppävastaava

  • Ferrix Hovi · sampo (Melonimiehet) · ferrix 'ät' ferrix.fi · 050 594 0427

  • Juuso Innanen · apuakela (Makaronihait) · juuso.innanen * neste.com · 050 458 3599

  • Erno Laakso · erno.t.laakso <ät> gmail.com · 050 3579 578

  • Kristina "Kiki" Lagerroos · Sampo (Vegeketut) · kristina.lagerroos "ät" gmail.com · 040 592 1718

  • Leo Norilo · leo.norilo {} kolumbus.fi

  • Olli-Pekka Nyman · rahastonhoitaja · nyman ät iki.fi · 050 380 5475

  • Karo "Isäntä" Oksa · sampo (Melonimiehet) · koksa_partio (ät) hotmail.com · 040 588 9475

  • Kristo Paasovaara · kristo.paasovaara () gmail.com · 040 158 2686

  • Perttu Peltoniemi · juho.p.peltoniemi ät gmail.com · 040 4848 960

  • Olli Pesonen · akela (Ilvekset), sampo (Melonimiehet) · olli.v.pesonen -ät- gmail.com · 045 330 7617

  • Ville Rinkineva · ville.rinkineva ( ät) gmail.com

  • Daniel Sokolowski · danielsokolowski666 <ät> gmail.com · 050 347 9883

  • Heidi Tuhkanen · sampo (Harmaat sudet), kolovastaava · heidit /ät/ gmail.com · 044 575 0259

  • Liisa Uotila · Kämppäisäntä · liisa.uotila [ät] helsinki.fi · 050 357 0407

  • Senni Uusitalo · senni.uu ät gmail.com · 040 822 8887

Lippukunnan turva-aikuisina toimivat Alvar Nugraha (ensisijainen) ja Kenrick Bingham (erityisesti hallinnolliset asiat).

Partiolippukunta Mustien Veljien tilinumero on FI27 1021 5000 1322 68. Maksaessasi muista ilmoittaa lisätiedoissa maksun aihe ja maksajan (partiolaisen) nimi, kiitos!

Hallitus 2021: riveittän vasemmalta oikealle ylärivistä alkaen:
Kenny, Karo, Alvar, Jere, Aaron, Ville

Hallitus 2018: Takana vasemmalta Kenny, August ja Alvar, edessä vasemmalta Ella, Eveliina ja Linn

Hallitus 2016: Takana vasemmalta Karo, Aaron, Erno ja Kenny, edessä vasemmalta Leo ja August

PARTIOPIIRI

Pääkaupunkiseudun Partiolaiset

(09) 8865 1200

papa.toimisto@partio.fi

Töölönkatu 55
00250 Helsinki

www.paakaupunkiseudunpartiolaiset.fi

KESKUSJÄRJESTÖ

Suomen partiolaiset - Finlands Scouter ry

(09) 8865 1100

info@partio.fi

Töölönkatu 55
00250 Helsinki

www.partio.fi